Popusti za master i doktorske studije

Računarski fakultet ove godine, pored popusta do 40% svim svojim diplomcima za upis na master, odobrava do 40% popusta i za upis na doktorske studije. Za svaku završenu godinu osnovnih akademskih studija na Računarskom fakultetu budući master studenti ostvaruju pravo na 10% popusta. Maksimalni popust od 40% za upis na doktorske studije RAF-a ostvaruju studenti sa završenim osnovnim akademskim i master studijama kod nas (po 8% popusta za svaku godinu).

Fakultet je inovirao svoje studijske programe, pa se tako došlo do promene programa master studija već i za ovogodišnje master studente, a nove izmene važe i za buduće doktorante u skladu sa trendovima koji se primenjuju u naučno-istraživačkom radu na inostranim univerzitetima.

» Novi plan i program za doktorske studije
» Novi plan i program za master studije

2357-popusti-za-master-i-doktorske-studije-2357