Saradnja sa Majkrosoft razvojnim centrom

Saradnja Računarskog fakulteta i Microsoft Development Center Serbia (MDCS) će se nastaviti i u kreiranju i u izvođenju svih vidova nastave, dogovoreno je na sastanku koji je krajem aprila održan u Beogradu. Budući da je značajan broj studenata koje MDCS prima na praksu sa Računarskog fakulteta, a i veći broj naših diplomaca je zaposlen u Centru na odgovornim mestima, MDCS će, povodom desetogodišnjice od osnivanja RAF-a, dodeliti Računarskom fakultetu dve polustipendije za besplatno školovanje u narednoj školskoj godini.

Sastanku su prisustovali Dragan Tomić, direktor MDCS-a, i dr Dragan Miletić, v.d. dekana Računarskog fakulteta. Microsoft Development Center Serbia je jedini njihov razvojni centar ovog tipa u regionu i jedan od dva u Evropi. Centar je osnovan 2005. godine u Beogradu, a danas je u njemu zaposleno preko 100 softverskih inženjera.

2141-saradnja-sa-majkrosoft-razvojnim-centrom