Takmičenje u pravljenju mobilnih aplikacija

Nakon veoma uspešnog prvog kruga takmičenja i prijavljenih više od 5.500 aplikacija, Dobre stvari App Builder poziva sve zainteresovane na novo druženje. Nije potrebno programersko znanje da bi se napravila aplikacija za pametne telefone. Pokaži kreativnost, napravi svoju aplikaciju koristeći App Builder alat, prijavi se na takmičenje i možeš osvojiti fantastične nagrade!

Za više informacija u vezi sa takmičenjem posetite sajt http://appbuilder.dobrestvari.rs/

Dobre stvari App Builder – kategorije za dodelu nagrada:

Omiljeno mesto za izlazak – predstavite putem aplikacije vaše omiljeno mesto za izlazak (kafić, restoran, klub, pozorište, bioskop, odnosno sva mesta na kojima volite da boravite).

Turistička destinacija – kroz aplikaciju pružiti svim korisnicima relevantne informacije o nekoj turističkoj destinaciji (grad, selo, banja, letovalište, zimovalište, planina, jezero itd.).

Događaj – prikaži kroz aplikaciju događaj koji je na tebe ostavio utisak ili imaš želju da mu prisustvuješ (manifestacija, koncert, sportski događaj, kulturni događaj, sajam itd.)

U svakoj kategoriji biće nagrađena prva tri mesta.

Nagrade:

1. Samsung 3D televizor LED LCD UE-40F6510