Prijavite se za RAF IT days!

Počelo je testiranje za srednjoškolski seminar „RAF IT Days 2015“ i trajaće do sredine marta 2015. godine. Odabir učesnika seminara će se vršiti testiranjem, tj. svi kandidati rade test, a najuspešniji dobijaju poziv da prisustvuju seminaru. Organizatori će se potruditi da svima koji nemaju smeštaj u Beogradu obezbede isti. Seminar organizuju Računarski fakultet i Kancelarija za mlade grada Beograda sa željom da mladima što više približe informacione tehnologije i njihov napredak i primenu u privredi.

Ovo je jedinstvena prilika da se učenici upoznaju sa načinom rada u IT industriji i dobiju korisne informacije i savete od iskusnih profesionalaca. Kompanije se rado odazivaju pozivu za druženje sa srednjoškolcima, a to su do sada učinile: Microsoft kancelarija u Srbiji i Microsoft Development Center Serbia, Adobe, Google, Oracle, Asseco, Devana Technologies, CET, Infostud i mnoge druge. Seminar je planiran da se održi početkom aprila naredne godine.

3502-prijavite-se-za-raf-it-days