Pripremna nastava – prijave u toku!

Računarski fakultet organizuje pripremnu nastavu iz matematike i informatike za sve srednjoškolce koji žele uspešno da polože prijemni ispit na RAF-u ili sličnim fakultetima. Nastava iz informatike će biti organizovana online, dok će se časovi matematike održavati u prostorijama fakulteta. Prijava zainteresovanih je u toku, a pripremna nastava počinje 7. februara i traje do 25. aprila 2015. godine. Nastava iz matematike održava se subotom od 10 časova (3 časa), a ukupan fond časova je 30.

Ubrzana pripremna nastava iz matematike se održava od 8. do 19. juna 2015. godine, 3 časa dnevno.

Za sve uplate do 31.12.2014. godine, bilo da su za dužu ili ubrzanu pripremnu nastavu, u cenu je uključen i prijemni ispit. Više informacija o pripremnoj nastavi pročitajte ovde.

3184-pripremna-nastava-upis-u-toku