Promovisani prvi doktori nauka na RAF-u

Promocija prvih doktora nauka na Računarskom fakultetu i svečana dodela diploma održana je u petak 28.11.2014. godine u prostorijama UNS Press centra u centru Beograda. Profesor Zlatko Stefanović, rektor Univerziteta Union, poželeo je prisutnima puno uspeha u daljem radu i ocenio da je Računarski fakultet, kao obrazovna ustanova, na dobrom glasu jer je uvek insistirao na kvalitetu. Dragan Miletić, dekan RAF-a, profesor Milesa Srećković i profesor Stevan Milinković, predstavili su doktorante – Zorana Fidanovskog i Dragana Spasića.

Zatim su uručene diplome za studente koji su u prethodnih godinu dana diplomirali na master, osnovnim akademskim i strukovnim studijama na RAF-u. Posebno su pohvaljeni Goran Martić, na master, i Vanja Petrović Tanković, na osnovnim akademskim studijama, za uspešno završene studije sa prosečnom ocenom 10. Svečanost je završena uz druženje na koktelu, gde su se dobro raspoloženi diplomci prisećali svojih početaka studiranja.

Fotografije sa svečanosti pogledajte u galeriji.

3206-promovisani-prvi-doktori-nauka-na-raf-u