Redizajniran sajt RAF-a

Od danas možete pogledati redizajniran sajt Računarskog fakulteta! Pored novog dizajna, na sajtu RAF-a sada možete pročitati i informacije o novim studijskim programima koji su akreditovani od ove školske godine. Računarski dizajn (akademske i master studije),  softversko inženjerstvo i informacioni sistemi (master studije), kao i računarske nauke i računarsko inženjerstvo (doktorske studije) su novi programi koje smo pripremili za naše buduće studente. Pored akreditacije novih, RAF je reakreditovao svoje stare studijske programe. Još jedna novost je rubrika „Alumni“ gde možete saznati ko su naši diplomirani studenti i u kojim kompanijama su zaposleni.

Da bismo unapredili sajt fakulteta potrebna nam je i vaša pomoć. Sve sugestije, primedbe i pohvale šaljite nam na mejl adresu: raf @ raf.edu.rs.

3121-redizajniran-sajt-raf-a