Praksa – kompanija Khaoticen

Kompanija Khaoticen, sa razvojnim odeljenjima u Srbiji i sa prisustvom na tržištu Rusije, centralne i istočne Evrope, Bliskog istoka i Afrike, lider je u oblasti razvoja softvera i zaštite informacija. U razvojno-istraživačko odeljenje u Beogradu, poziva diplomce i studente završnih godina osnovnih i master akademskih studija Računarskog fakulteta na praksu u trajanju od 3 meseca sa mogućnošću zaposlenja po završetku prakse.
P R A K S A
za više praktikanata-programera

Program prakse obuhvata:

•  edukaciju u oblasti razvoja softvera i zaštite informacija
  •  sticanje radnog iskustva u prijatnom okruženju
  •  upoznavanje sa dobrim primerima iz IKT prakse
  •  mogućnost profesionalnog i stručnog razvoja
  •  nagrade u skladu sa rezultatima
  •  potvrdu o završenoj praksi
  •  potvrdu o završenoj obaveznoj praksi, koja se dostavlja Fakultetu (za studente osnovnih/master akademskih studija)

Uslovi:

•  završene osnovne ili master akademske studije ili manje od 3 ispita do kraja osnovnih ili master akademskih studija na programu računarske nauke, softversko inženjerstvo, informacioni sistemi
  •  dobro poznavanje programskog jezika C++
  •  poželjno je poznavanje programskog jezika Java
  •  poželjno je poznavanje programskog jezika php
  •  želja za stalnim učenjem
  •  spremnost za timski rad i poštovanje organizacionih standarda

Biografiju sa motivacionim pismom i fotografijom potrebno je poslati na mejl praksa @ khaoticen.com  do 10. septembra 2015.
Dodatne informacije o programu prakse mogu se dobiti na telefon 069/60 10 05 radnim danima od 13 do 15 časova.

3759-praksa-kompanija-xa-khaoticen-xa