Представљање Case Challenge пројекта

У среду 08.04.2015. године од 11 до 13 часова у холу Рачунарског факултета биће представљен пројекат Case Challenge. Case Challenge је пројекат такмичарског карактера где ће студенти и средњошколци имати прилику да учествују у решавању студије случаја уз шансу да се представе корпоративном свету. Први пут се одржава маја ове године, а тема је Science&Technology. Компаније које су партнери овогодишњег Case Challenge-а су водеће у својој области у Србији и шире, а велику важност посвећују развоју студената у области IТ технологија па ће тако награде изразити у виду праксе и/или едукације у својој фирми. Свако ко је спреман да оформи тим од 3 члана, мотивисан је и креативан, добродошао је да учествује.

3593-predstavljanje-case-challenge-projekta