Predstavljanje Case Challenge projekta

U sredu 08.04.2015. godine od 11 do 13 časova u holu Računarskog fakulteta biće predstavljen projekat Case Challenge. Case Challenge je projekat takmičarskog karaktera gde će studenti i srednjoškolci imati priliku da učestvuju u rešavanju studije slučaja uz šansu da se predstave korporativnom svetu. Prvi put se održava maja ove godine, a tema je Science&Technology. Kompanije koje su partneri ovogodišnjeg Case Challenge-a su vodeće u svojoj oblasti u Srbiji i šire, a veliku važnost posvećuju razvoju studenata u oblasti IT tehnologija pa će tako nagrade izraziti u vidu prakse i/ili edukacije u svojoj firmi. Svako ko je spreman da oformi tim od 3 člana, motivisan je i kreativan, dobrodošao je da učestvuje.

3593-predstavljanje-case-challenge-projekta