Пријем дванаесте генерације бруцоша

Дванаеста генерација студената Рачунарског факултета започела је данас своје школовање. Добродошлицу на RAF су им пожелели Љиљана Бјеличић и Игор Мијатовић, у име факултета, и Владан Атанасијевић, испред компаније Asseco СЕЕ, и Бојан Рошић, представник Мајкрософтовог развојног центра у Србији. Владан Атанасијевић је бруцошима поручио да „имају велику перспективу и да се не плаше неуспеха, већ да из њих уче“. Бојан Рошић је упознао студенте са компанијом у којој ради и истакао да је велики број РАФ-ових студената запослено у МDCS-у.

Најбројнијој генерацији на РАФ-у, Игор Мијатовић је објаснио техничке детаље везане за коришћење студентског сервиса, распореда предавања и вежби и других напомена неопходних за студирање. Фотографије са пријема бруцоша можете погледати у галерији.

3846-prijem-dvanaeste-generacije-brucosa