Prijem dvanaeste generacije brucoša

Dvanaesta generacija studenata Računarskog fakulteta započela je danas svoje školovanje. Dobrodošlicu na RAF su im poželeli Ljiljana Bjeličić i Igor Mijatović, u ime fakulteta, i Vladan Atanasijević, ispred kompanije Asseco SEE, i Bojan Rošić, predstavnik Majkrosoftovog razvojnog centra u Srbiji. Vladan Atanasijević je brucošima poručio da „imaju veliku perspektivu i da se ne plaše neuspeha, već da iz njih uče“. Bojan Rošić je upoznao studente sa kompanijom u kojoj radi i istakao da je veliki broj RAF-ovih studenata zaposleno u MDCS-u.

Najbrojnijoj generaciji na RAF-u, Igor Mijatović je objasnio tehničke detalje vezane za korišćenje studentskog servisa, rasporeda predavanja i vežbi i drugih napomena neophodnih za studiranje. Fotografije sa prijema brucoša možete pogledati u galeriji.

3846-prijem-dvanaeste-generacije-brucosa