Pripremna nastava i prijemni ispit

Kao i prethodnih godina, Računarski fakultet organizuje pripremnu nastavu iz predmeta matematika i informatika. Pripremna nastava je namenjena svima koji žele uspešno da polože prijemni ispit za upis na Računarski fakultet, ali i ostalim zainteresovanima koji žele da se pripreme za prijemni ispit na sličnim fakultetima.

Nastava iz matematike počinje 6.  februara i traje do 16. aprila 2016. godine, a održavaće se subotom od 10 časova (3 časa). Ukupan fond časova je 30. Ubrzana pripremna nastava iz matematike se održava od 6. do 17. juna 2016. godine, 3 časa dnevno. Nastava se održava u centru Beograda, u učionicama Računarskog fakulteta, Knez Mihailova 6, 6 sprat.

Pripremna nastava iz informatike se održava onlajn. Pristup materijalima i zadacima omogućen je od 1. oktobra do 20. juna 2016. godine na adresi: http://learning.raf.edu.rs/.

Cena pripremne nastave iznosi 10.000 dinara. U cenu je uračunato 30 časova iz matematike, Zbirka zadataka iz matematike, kao i korišćenje onlajn materijala za pripremu prijemnog ispita iz informatike u navedenom periodu.

Sve uplate za pripremnu nastavu do 31.12.2015. godine uključuju besplatan prijemni ispit. Prijavljivanje za pripremnu nastavu i prijemni ispit može se obaviti onlajn, telefonom ili lično u sekretarijatu fakulteta. Za dodatne informacije o studijskim programima, pripremnoj nastavi, prijemnom ispitu i upisu na Računarski fakultet možete kontaktirati sekretarijat fakulteta na telefon: 011 26 27 613, mejl: sekretarijat @ raf.edu.rs ili doći lično u Knez Mihailovu 6, 6 sprat.

Računarski fakultet je objavio i datume polaganja prijemnog ispita:
Prijemni ispit iz matematike: 18. jun 2016.
Prijemni ispit iz informatike: 19. jun 2016.
Upis kandidata koji su položili prijemni ispit: 21. jun 2016.

Cena polaganja prijemnog ispita iznosi 4.000 dinara.

3866-pripremna-nastava-i-prijemni-ispit-na-raf-u