Počelo glasanje za Raf Challenge

Počelo je internet glasanje za najbolji rad na ovogodišnjem takmičenju RAF Challenge 2016, koje će trajati do 7. marta 2016. godine. Učenici će svojim glasovima učestvovati u izboru najboljih takmičara, koji će prezentovati svoje radove na finalu takmičenja. Po završetku glasanja komisija koju formiraju Računarski fakultet i predstavnici sponzora takmičenja će objaviti spisak finalista. Finale će se održati u subotu 19. marta 2016. godine u prostorijama Računarskog fakulteta u Beogradu.

Takmičare podsećamo da na finalu treba da predstave komisiji svoj rad, u trajanju od 15 minuta. Nakon predstavljanja radova komisija će u roku od 2 sata predstaviti dobitnike nagrada. Svečana dodela nagrada održaće se istog dana u prostorijama Računarskog fakulteta. Svi učesnici naknadno će biti obavešteni o satnici finala takmičenja.

3995-pocelo-glasanje-za-xa-raf-challenge-xa-2016