Pripremna nastava – računarski dizajn

Računarski fakultet organizuje pripremnu nastavu za upis na smer Računarski dizajn, a polaže se prijemni ispit koji se sastoji iz tri dela: crtanje, slikanje i testpoznavanja vizuelnih umetnosti. Pripremna nastava je namenjena svima koji žele da uspešno polože prijemni ispit za upis na RAF, ali i ostalim zainteresovanima koji žele da se pripreme za prijemni ispit na sličnim fakultetima. Nastava počinje 19. marta i traje do 4. juna 2016. godine, a održavaće se subotom od 10 do 14 časova. Ukupan fond je 48 časova. Nastava se održava u centru Beograda, u učionicama Računarskog fakulteta, Knez Mihailova 6, VI sprat.

Prijemni ispit iz crtanja: 25. jun 2016. u 10 časova,
Prijemni ispit iz slikanja i test poznavanja vizuelnih umetnosti: 26. jun 2016. u 10 časova.

Upis kandidata koji su položili prijemni ispit: 28. jun 2016.

Više informacija na linku.

3968-pripremna-nastava-racunarski-dizajn