RAF na Elektrijadi

Računarski fakultet će ove godine zvanično učestvovati kao takmičarska ekipa na Elektrijadi. Reč je o tradicionalnom međunarodnom susretu studenata elektrotehnike i sličnih disciplina, koji se ove godine održava u Italiji od 12. do 17. maja. Naš fakultet će imati tročlanu takmičarsku ekipu iz informatike i tročlanu ekipu iz objektno orijentisanog programiranja. Pošto je interesovanje veliko, početkom maja će se organizovati izborno takmičenje za sve naše studente koji su zainteresovani da predstavljaju RAF u ovim disciplinama. Tačan datum izbornog takmičenja biće naknadno objavljen.
Detalje o Elektrijadi možete pronaći na sajtu elektrijada.net, gde se takođe mogu naći i zadaci sa prošlogodišnjih takmičenja.

4063-raf-na-elektrijadi