Tribine i radionice na Open Day-u

U Zgradi tehničkih fakulteta će 13. aprila biti održati Open Day – evropski sajam obrazovanja i zapošljavanja. Posetioci će imati priliku da  porazgovaraju sa predstavnicima vodećih kompanija i prestižnih evropskih univerziteta i saznaju više informacija o poslovima i praksama u ponudi kao i o mogućnosti nastavka studiranja u inostranstvu. Takođe, biće u prilici i da prošire svoja znanja kroz stručne tribine i radionice.

Predstavnici poznatih IT kompanija će održati tribine o aktuelnim temama poput ulaganja u StartUp-ove, poslovnim mogućnostima softverskih inženjera u Srbiji, Machine Learning-a i novim tehnologijama. Dve tribine su podržane od strane Startit centra i ovo je jedinstvena mogućnost za sve programere da saznaju na koji način da budu uspešni u svetu informacionih tehnologija.

Prijave traju do 11. aprila! Požurite!

Open Day 13. april, Zgrada tehničkih fakulteta od 10:00 do 17:00, vidimo se!

4053-tribine-i-radionice-na-xa-open-day-xa-u