Zbirka zadataka iz informacionog modeliranja

CET izdavaštvo u svojoj ponudi ima novu knjigu „Zbirka zadataka iz informacionog modeliranja“. Zbirka sadrži 25 zadataka za vežbanje iz oblasti informacionog modeliranja poslovnih procesa korišćenjem CASE alata ERwin. Pored toga, sadrži 13 zadataka za vežbu bez prikazanih rešenja kako bi studenti samostalnim razmišljanjem potvrdili svoje znanje bez pomoći eventualnog gledanja u rešeni zadatak. Na samom kraju udžbenika dati su primeri zadataka za seminarske radove, kao i uputstvo za generisanje šeme baze podataka u MS Access DBMS.

Ova zbirka je rezultata prikupljanja realnih zadataka iz dugogodišnje prakse autora. Docent dr Miroljub Zahorjanski je nastavnik na Računarskom fakultetu u Beogradu, gde predaje predmete iz naučne oblasti Menadžment informacioni sistemi kao što su Osnovi informacionih tehnologija, Informacioni sistemi i IT servis menadžment.

4158-zbirka-zadataka-iz-informacionog-modeliranja