Дипломирао Драган Марковић

Студент Драган Марковић је у среду, 18. октобра 2017. године на РАФ-у одбранио свој дипломски рад на тему Компаративна анализа софтвера за управљање пројектима пред ментором др Душаном Вујошевићем и др Мирољубом Захоријанским, чланом комисије.
„Робусна решења попут Примавере и МС Проџекта су неопходна у средњим и великим организацијама са пуно конкурентних пројеката који могу трајати пар месеци или пар година. Софтвери отвореног кода, попут Калигре или 2-плана су корисни код мањих или студентских пројеката, и код пројеката који се одвијају на старијим хардверима, док су алати попут Апачи Алуре корисни само у специфичним ситуацијама, односно када је у питању управљање софтверским пројектима искључиво“ – закључио је Драган.
Фотографије са одбране погледајте у галерији.

4589-diplomirao-dragan-markovic