Конкурс за студента волонтера – Амбасада САД

Амбасада САД је 2012. године установила пилот програм за студенте волонтере, који нису држављани САД, а резиденти су Републике Србије, како би се успешним студентима пружила могућност за стицање искуства и праксе још у току студија. У оквиру тог програма амбасадина IТ служба је ове године расписала конкурс за студента волонтера.

Пракса би трајала 6 месеци, а заинтересовани студенти би требало да су завршили најмање 75% студија, а да приликом завршетка волонтерске праксе (након годину дана) и даље буду у студентском статусу. Такође, заинтересовани студенти морају имати одобрење матичног факултета да учествују у овом програму, као и да су успешни студенти. Овај конкурс постављен је на амбасадином вебсајту, као и на социјалним мрежама (Facebook-у и Twitter-у). Оглас можете наћи на следећем линку.

4292-konkurs-za-studenta-volontera-ambasada-sad