Letnja praksa u NIS-u

Protekle nedelje održan je sastanak dr Snežane Lakićević, savetnika direktora Funkcije za organizaciona pitanja za saradnju sa univerzitetima u kompaniji NIS i dr Dragana Miletića, dekana Računarskog fakulteta. Na sastanku je dogovorena saradnja NIS-a i Računarskog fakulteta koja će biti krunisana potpisivanjem memoranduma o saradnji u oblasti obrazovanja. Ovom prilikom dogovorena je mogućnost pohađanja letnje prakse studenata Računarskog fakulteta u kompaniji NIS.

/></a></p> <p>O NIS-U:</p> <p>NIS je jedna od najvećih energetskih kompanija u Jugoistočnoj Evropi. Osnovne delatnosti su istraživanje, proizvodnja i prerada nafte i gasa, promet naftnih derivata, kao i realizacija projekata u oblasti petrohemije i energetike. NIS je danas jedna od najuspešnijih kompanija i najveći budžetski davalac u Srbiji. </p> <p>Detaljnije potražite na <a href=www.nis.eu

4455-letnja-praksa-u-nis-u