Počeo RAF IT days 2017

Pedeset i pet srednjoškolaca iz dvadeset i šest gradova iz Srbije i Republike Srpske od danas učestvuju na našem informatičkom seminaru RAF IT days 2017. U naredna četiri dana slušaće zanimljiva stručna predavanja o robotici, kriptografiji, filmskim efektima, razvoju igara, računarskim mrežama. Ove godine gosti predavači iz kompanija su: Vladan Vasiljević Điri – Crater studio, Filip Stanisavljević – Google (UK), Ivan Smolović – Nordeus i Predrag Ignjatović – NetCast. U sklopu seminara organizovana je i poseta kompanijama MDCS – Microsoft Development Centar Serbia (MDCS) i GoDaddy, tokom kojih će se učesnici bolje upoznati sa načinom rada i izazovima sa kojima se susreću zaposleni u vodećim IT kompanijama. S obzirom da veliki broj učesnika nije iz Beograda, u saradnji sa Udruženjem vodiča Srbije organizovali smo i dvosatnu šetnju Beogradom. Najzanimljivije fotografije sa seminara biće objavljene na našem instagram profilu, a informacije možete pratiti i putem twittera kao i putem sajta fakulteta.

4283-poceo-xa-raf-it-days-2017-xa