Посета РАФ-оваца МDCS-у

У среду 20. децембра студенти Рачунарског факултета били су у организованој посети Мајкрософт развојном центру (МDCS). У оквиру ове посете студенти су имали прилике да, осим представљањања рада Мајкрософт развојног центра у Србији, чују и низ занимљивих предавања од представника 4 тима Мајкрософт програмера. Програмирање сервера, прављење игрица, обрада видео снимака само су неке од тема о којима су причали, а студенти су имали и екслузивну прилику да виде VR наочаре које су још увек недоступне на нашем тржишту.

У овом јединственом центру у региону запослен је велики број инжењера, а међу њима и дипломци РАФ-а, са којима су студенти у неформалном разговору након предавања разменили искуства и добили вредне савете.

4705-poseta-raf-ovaca-mdcs-u