Poseta RAF-ovaca MDCS-u

U sredu 20. decembra studenti Računarskog fakulteta bili su u organizovanoj poseti Majkrosoft razvojnom centru (MDCS). U okviru ove posete studenti su imali prilike da, osim predstavljanjanja rada Majkrosoft razvojnog centra u Srbiji, čuju i niz zanimljivih predavanja od predstavnika 4 tima Majkrosoft programera. Programiranje servera, pravljenje igrica, obrada video snimaka samo su neke od tema o kojima su pričali, a studenti su imali i eksluzivnu priliku da vide VR naočare koje su još uvek nedostupne na našem tržištu.

U ovom jedinstvenom centru u regionu zaposlen je veliki broj inženjera, a među njima i diplomci RAF-a, sa kojima su studenti u neformalnom razgovoru nakon predavanja razmenili iskustva i dobili vredne savete.

4705-poseta-raf-ovaca-mdcs-u