Пријем петнаесте генерације бруцоша

Петнаеста генерација студената Рачунарског факултета започела је своје школовање. Добродошлицу до сада најбројнијој генерацији пожелели су Aлексaндра Мартиновић и Немања Радосављевић, у име факултета, као и гости из IТ компанија у којима је данас запослен велики број РАФ-ових студената и са којима факултет успешно сарађује.
У име компаније SAGA студентима се обратила Милица Стефановић, те их је упознала са делатношћу и студентским праксама, а представник Microsoft Развојног Центра, Саша Вучковић, и представник компаније GoDaddy, Богдан Хабић, студенти Рачунарског факултета, поделили су своја искуства о студирању и раду у еминентним компанијама.
Бруцоши су информисани и о техничким детаљима у вези са коришћењем студентског сервиса, распореда предавања и вежби и других напомена неопходних за студирање. Фотографије са пријема бруцоша можете погледати у галерији.

4555-prijem-petnaeste-generacije-brucosa