Prijem petnaeste generacije brucoša

Petnaesta generacija studenata Računarskog fakulteta započela je svoje školovanje. Dobrodošlicu do sada najbrojnijoj generaciji poželeli su Aleksandra Martinović i Nemanja Radosavljević, u ime fakulteta, kao i gosti iz IT kompanija u kojima je danas zaposlen veliki broj RAF-ovih studenata i sa kojima fakultet uspešno sarađuje.
U ime kompanije SAGA studentima se obratila Milica Stefanović, te ih je upoznala sa delatnošću i studentskim praksama, a predstavnik Microsoft Razvojnog Centra, Saša Vučković, i predstavnik kompanije GoDaddy, Bogdan Habić, studenti Računarskog fakulteta, podelili su svoja iskustva o studiranju i radu u eminentnim kompanijama.
Brucoši su informisani i o tehničkim detaljima u vezi sa korišćenjem studentskog servisa, rasporeda predavanja i vežbi i drugih napomena neophodnih za studiranje. Fotografije sa prijema brucoša možete pogledati u galeriji.

4555-prijem-petnaeste-generacije-brucosa