Одбрањени дипломски и мастер радови на РАФ-у

Своје дипломске и мастер радове су у четвртак, 25. октобра на Рачунарском факултету одбранили следећи студенти:

Студент Станко Ковачевић одбранио је свој дипломски рад на тему Сигурност модела дубоког учења пред ментором др Драганом Урошевићем и др Ђорђем Бабићем, чланом комисије.

Студенткиња Ема Синђелић одбранила је свој дипломски рад на тему Кооперативно надгледање спектра у когнитивном радију пред ментором др Ђорђем Бабићем и др Десимиром Вучићем, чланом комисије.

Студент Стефан Божанић одбранио је свој мастер рад на тему Анализа података добијених управљањем и надзором уређаја у паметним зградама пред ментором др Душаном Вујошевићем и др Снежаном Поповић, чланом комисије.

Студент Невен Николић одбранио је свој мастер рад на тему Систем паметног паркирања – концепт и један приступ имплементацији пред ментором др Душаном Вујошевићем и др Ђорђем Бабићем, чланом комисије.

5083-odbranjeni-diplomski-i-master-radovi-na-raf-u