Odbranjeni diplomski i master radovi na RAF-u

Svoje diplomske i master radove su u četvrtak, 25. oktobra na Računarskom fakultetu odbranili sledeći studenti:

Student Stanko Kovačević odbranio je svoj diplomski rad na temu Sigurnost modela dubokog učenja pred mentorom dr Draganom Uroševićem i dr Đorđem Babićem, članom komisije.

Studentkinja Ema Sinđelić odbranila je svoj diplomski rad na temu Kooperativno nadgledanje spektra u kognitivnom radiju pred mentorom dr Đorđem Babićem i dr Desimirom Vučićem, članom komisije.

Student Stefan Božanić odbranio je svoj master rad na temu Analiza podataka dobijenih upravljanjem i nadzorom uređaja u pametnim zgradama pred mentorom dr Dušanom Vujoševićem i dr Snežanom Popović, članom komisije.

Student Neven Nikolić odbranio je svoj master rad na temu Sistem pametnog parkiranja – koncept i jedan pristup implementaciji pred mentorom dr Dušanom Vujoševićem i dr Đorđem Babićem, članom komisije.

5083-odbranjeni-diplomski-i-master-radovi-na-raf-u