Пријем шеснаесте генерације студената

Шеснаеста генерација студената Рачунарског факултета започела је своје школовање. Добродошлицу до сада најбројнијој генерацији пожелелео је декан Стеван Милинковић, у име факултета, као и гости из IТ компанија у којима је данас запослен велики број РАФ-ових студената и са којима факултет успешно сарађује.
У име компаније SAGA студентима се обратила Сандра Стјепановић, те их је упознала са делатношћу и студентским праксама, а представник Microsoft Развојног Центра, Слађан Кантар, и представник компаније MVP Wоrkshop, Богдан Хабић, студенти Рачунарског факултета, поделили су своја искуства и корисне савете о студирању на РАФ-у и раду у еминентним компанијама.
Бруцоши су информисани и о техничким детаљима у вези са коришћењем студентског сервиса, распореда предавања и вежби и других напомена неопходних за студирање. Фотографије са пријема бруцоша можете погледати у галерији.

5023-prijem-sesnaeste-generacije-studenata