Prijem šesnaeste generacije studenata

Šesnaesta generacija studenata Računarskog fakulteta započela je svoje školovanje. Dobrodošlicu do sada najbrojnijoj generaciji poželeleo je dekan Stevan Milinković, u ime fakulteta, kao i gosti iz IT kompanija u kojima je danas zaposlen veliki broj RAF-ovih studenata i sa kojima fakultet uspešno sarađuje.
U ime kompanije SAGA studentima se obratila Sandra Stjepanović, te ih je upoznala sa delatnošću i studentskim praksama, a predstavnik MicrosoftRazvojnog Centra, Slađan Kantar, i predstavnik kompanije MVP Workshop, Bogdan Habić, studenti Računarskog fakulteta, podelili su svoja iskustva i korisne savete o studiranju na RAF-u i radu u eminentnim kompanijama.
Brucoši su informisani i o tehničkim detaljima u vezi sa korišćenjem studentskog servisa, rasporeda predavanja i vežbi i drugih napomena neophodnih za studiranje. Fotografije sa prijema brucoša možete pogledati u galeriji.

5023-prijem-sesnaeste-generacije-studenata