Majska dodela diploma na Računarskom fakultetu

Računarski fakultet u Beogradu iznedrio je još jednu generaciju diplomaca. Sa svečane dodele koja je upriličena na Računarskom fakultetu 28. maja 2019. godine, sa diplomama akademskih studija izašli su : Tatjana Milanović, Aleksa Matović, Andrej Karadžić, Petar Milanović, Kosta Jevtić, Nikola Antić, Mihailo Radović, Uroš Živaljević.

Sa diplomama strukovnih studija izašli su : Ivan Jankovski, Marko Glišić, Martina Jevremović, Mihailo Veselinović, Miodrag Pavliček, Marija Živković, Nikola Vlahović, a sa diplomama master studija izašli su: Dejan Brdareski i Nemanja Žirojević. Računarski fakultet poželeo je svojim diplomcima puno uspeha u životu i radu, ali i da se njihova veza i saradnja sa Računarskim fakultetom nikako ne prekine završetkom studija. Čestitamo svim našim diplomcima!

New_DSCF0514.jpg         New_DSCF0516.jpg

New_DSCF0522.jpg       New_DSCF0526.jpg

New_DSCF0542.jpg     New_DSCF0563.jpg

Sve fotografije nalaze se u galeriji.

5348-svecana-dodela-diploma-na-racunarskom-fakultetu