Рачунарски факултет пожелео добродошлицу још једној генерацији бруцоша

Рачунарски факултет у Београду пожелео је добродошлицу 17. генерацији бруцоша. Бруцоше је поздравио декан факултета др Стеван Милинковић пожелевши им топлу добродошлицу, упутивши их у то шта их све чека у предстојећим годинама студирања и каква ће знања и искуства стећи. Будуће студенте Рачунарског факултета поздравиле су старије колеге Слађан Кантар, Милош Милошевић, Дејан Пектер, Дуња Мајсторовић, које са поносом истичу, да су бивши студенти РАФ-а, а сада су успешни информатичари запослени у Мајкрософт развојном центру, НордеусуТеленору. Они су са будућим студентима Рачунарских наука, Рачунарског инжењерства, Рачунарског дизајна и Информационих технолофија, разменili своја студентска искуства и искуства која су стекли у фирмама у којима раде. Након њих, све присутне је поздравио менаџер Рачунарског факултета Игор Мијатовић, пожелевши им добродошлицу и пуно успеха током предстојећих студија.

Слике са пријема бруцоша 2019. године погледајте у галерији.

5501-racunarski-fakultet-pozeleo-dobrodoslicu-jos-jednoj-generaciji-brucosa