Računarski fakultet poželeo dobrodošlicu još jednoj generaciji brucoša

Računarski fakultet u Beogradu poželeo je dobrodošlicu 17. generaciji brucoša. Brucoše je pozdravio dekan fakulteta dr Stevan Milinković poželevši im toplu dobrodošlicu, uputivši ih u to šta ih sve čeka u predstojećim godinama studiranja i kakva će znanja i iskustva steći. Buduće studente Računarskog fakulteta pozdravile su starije kolege Slađan Kantar, Miloš Milošević, Dejan Pekter, Dunja Majstorović, koje sa ponosom ističu, da su bivši studenti RAF-a, a sada su uspešni informatičari zaposleni u Majkrosoft razvojnom centru, NordeusuTelenoru. Oni su sa budućim studentima Računarskih nauka, Računarskog inženjerstva, Računarskog dizajna i Informacionih tehnolofija, razmenili svoja studentska iskustva i iskustva koja su stekli u firmama u kojima rade. Nakon njih, sve prisutne je pozdravio menadžer Računarskog fakulteta Igor Mijatović, poželevši im dobrodošlicu i puno uspeha tokom predstojećih studija.

Slike sa prijema brucoša 2019. godine pogledajte u galeriji.

5501-racunarski-fakultet-pozeleo-dobrodoslicu-jos-jednoj-generaciji-brucosa