RAF se predstavio na 64. Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga

Na 64. Međunarodnom Sajmu knjiga, koji je održan od 20. do 27. oktobra na Beogradskom sajmu predstavio se i Računarski fakultet. Maturanti su imali prilike da saznaju sve informacije o upisu na fakultet i prijemnom ispitu, osnovnim akademskim i strukovnim studijama, master i doktorskim studijama, kao i nastavnom kadru i stipendijama. Posetioci su na štandu Računarskog fakulteta imali prilike da kupe neka od izdanja stručne kompjuterske literature izdavača CET.
Veliku pažnju srednjoškolaca privukla je promocija informatičkog seminara RAF IT days, a mogli su i da čuju više o informatičkom takmičenju za srednjoškolce RAF Challenge.
Prisutni studenti su zainteresovanim posetiocima prenosili svoja iskustva o studiranju na RAF-u.
Atmosferu sa ovogodišnjeg Sajma knjiga prenosimo putem fotografija.

5533-raf-se-predstavio-na-64-medunarodnom-beogradskom-sajmu-knjiga