РАФ се представио на 64. Међународном београдском сајму књига

На 64. Међународном Сајму књига, који је одржан од 20. до 27. октобра на Београдском сајму представио се и Рачунарски факултет. Матуранти су имали прилике да сазнају све информације о упису на факултет и пријемном испиту, основним академским и струковним студијама, мастер и докторским студијама, као и наставном кадру и стипендијама. Посетиоци су на штанду Рачунарског факултета имали прилике да купе нека од издања стручне компјутерске литературе издавача ЦЕТ.
Велику пажњу средњошколаца привукла је промоција информатичког семинара RAF IT days, а могли су и да чују више о информатичком такмичењу за средњошколце RAF Challenge.
Присутни студенти су заинтересованим посетиоцима преносили своја искуства о студирању на РАФ-у.
Атмосферу са овогодишњег Сајма књига преносимо путем фотографија.

5533-raf-se-predstavio-na-64-medunarodnom-beogradskom-sajmu-knjiga