Goran Milinović održao onlajn predavanje na temu „Razvoj i testiranje softvera u automobilskoj industriji“

Goran Milinović, bivši student RAF-a, održao je onlajn predavanje studentima o svom profesionalnom iskustvu i perspektivi rada u automobilskoj industriji.

Predavanje na temu “Razvoj i testiranje softvera u automobilskoj industriji” održano je 30. aprila svim zainteresovanim studentima koji su, osim što su predavanje pratili uživo putem Zoom platforme, imali mogućnost i direkne interakcije sa predavačem.

Goran je na početku predavanja studentima predstavio svoj put karijere počev od studiranja i koliko mu je stečeno znanje na Računarskom fakultetu pomoglo u radu, a potom o svom poslovnom iskustvu na razvoju softvera u Narodnoj banci Srbije gde je bio zaposlen, sve do “procesa u pozadini“ u automobilskoj industriji kojima se danas bavi.

Studenti su u nastavku predavanja saznali više o benefitima rada u samoj automobilskoj industriji, a dobili su i poziv da o ovoj temi i dodatnim pitanjima komuniciraju sa Goranom putem mejla goran.milinovic [@] draexlmaier.com

IMG_3363.jpg           IMG_3364.jpg

5809-goran-milinovic-odrzao-onlajn-predavanje-na-temu-razvoj-i-testiranje-softvera-u-automobilskoj-industriji