Dodeljene diplome RAF-ovcima

Računarski fakultet u Beogradu iznedrio je još jednu generaciju diplomaca. Na dodeli koja je upriličena na Fakultetu 3. juna 2021. godine, sa diplomama osnovnih akademskih studija izašli su : Đorđe Veličković, Slobodan Nikolić, Dragutin Misirača, Đorđe Đelić, Vukašin Maksimović, Stefan Popović, Ognjen Borovčanin, Marko Mitić, Aleksandar Milenović, Aleksa Despić, Srđan Obradović, Aleksandar Todorović i Stefan Crnobrnja.
Sa diplomama osnovnih strukovnih studija izašli su : Mladen Ašćerić, Danijela Bulović, Pavle Dešić, Aleksandar Stefanović i Nikola Radovanović, a sa diplomama master studija izašli su: Anđela Vujović, Nataša Vuksanović i Petar Erić.
Računarski fakultet poželeo je svojim diplomcima mnogo uspeha u životu i radu, ali i da se njihova veza i saradnja sa Računarskim fakultetom nikako ne prekine završetkom studija. Čestitamo svim našim diplomcima!
Fotografije sa dodele nalaze se u galeriji.

6374-dodeljene-diplome-raf-ovcima