Vicert компанија представила се студентима РАФ-а

На Рачунарском факултету је у четвртак, 14. октобра одржано представљање компаније Vicert . Представници Vicert-а имали су прилику да студентима завршних година представе програме пракси из различитих области програмирања са могућношћу запошљавања у овој фирми. Презентацију је из учионице и уживо преко платформе Зум пратило око 100 студената. Факултет је са овом растућом IT компанијом недавно успоставио пословну сарадњу која подразумева похађање стручних пракси наших студената.

20211014_121022.jpg    IGI_9805.jpg

Уз мото „Софтвер лечи свет“ мисија компаније Vicert је развијање софтвера који ће поједноставити процесе, убрзати третмане и повећати успех у свим областима здравља људи. Са више од 300 здравствено техничких решења испоручених у протеклих 20 година, високом стручношћу у развоју софтвера и „дигиталног здравља“ ова компанија успева да обезбеди једно од најбољих повраћаја улагања у индустрији.

Фотографије овог догађаја доступне су у галерији.

6462-vicert-kompanija-predstavila-se-studentima-raf-a