Vicert kompanija predstavila se studentima RAF-a

Na Računarskom fakultetu je u četvrtak, 14. oktobra održano predstavljanje kompanije Vicert . Predstavnici Vicert-a imali su priliku da studentima završnih godina predstave programe praksi iz različitih oblasti programiranja sa mogućnošću zapošljavanja u ovoj firmi. Prezentaciju je iz učionice i uživo preko platforme Zum pratilo oko 100 studenata. Fakultet je sa ovom rastućom IT kompanijom nedavno uspostavio poslovnu saradnju koja podrazumeva pohađanje stručnih praksi naših studenata.

20211014_121022.jpg    IGI_9805.jpg

Uz moto „Softver leči svet“ misija kompanije Vicert je razvijanje softvera koji će pojednostaviti procese, ubrzati tretmane i povećati uspeh u svim oblastima zdravlja ljudi. Sa više od 300 zdravstveno tehničkih rešenja isporučenih u proteklih 20 godina, visokom stručnošću u razvoju softvera i „digitalnog zdravlja“ ova kompanija uspeva da obezbedi jedno od najboljih povraćaja ulaganja u industriji.

Fotografije ovog događaja dostupne su u galeriji.

6462-vicert-kompanija-predstavila-se-studentima-raf-a