RAF se predstavio na 65. Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga

Računarski fakultet se predstavio na proteklom 65. Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga koji je održan od 23. do 30. oktobra. Maturanti su imali prilike da saznaju sve informacije o upisu na fakultet i prijemnom ispitu, osnovnim akademskim i strukovnim studijama, kao i nastavnom kadru i stipendijama. Ono što je maturantima bilo posebno korisno jesu iskustva o studiranju na Računarskom fakultetu koja su sa njima delili prisutni studenati RAF-a.

Srednjoškolci su posebno bili zainteresovani programe koje Računarski fakultet organizuje za njih – četvorodnevni seminar RAF IT Days i takmičenje RAF Challenge. Posetioci su na štandu Računarskog fakulteta imali prilike da kupe izdanja stručne kompjuterske literature izdavača CET.

Fotografije sa Sajma knjiga 2022. možete pogledati ovde.