Екипа Рачунарског факултета освојила је прву награду на финалу овогодишњег Националног такмичења из безбедности рачунарских система и мрежа – Serbian Cybersecurity Challenge (SCC2022). Тим РАФ1 (Recover All Flags) је однео апсолутну победу са решених 15/15 изазова у конкуренцији 16 тимова, односно, 73 учесника из 18 средњих школа и факултета. Такмичење је одржано 28. септембра 2022. године у Београду, а учествовала су још два тима Рачунарског факултета.

Победничку екипу РАФ1 (Recover All Flags) чине студенти Рачунарских наука:

Павле Секешан, студент прве године,
Војин Голубовић, студент друге године,
Александар Јовановић, студент друге године,
Јован Павловић, апсолвент,
Михајло Крсмановић, апсолвент.

Екипу Storm Guardians чине студенти Рачунарског факултета Милан Јовановић, Ђорђе Живковић, Марко Живановић, као и ученици Рачунарске гимназије Константин Беговић и Игор Романић. Чланови екипе РАФ3 (Телетабинатори) су Матеја Јовановић, Душан Булајић, Филип Петровић Чачић и Софија Теофиловић.

1 thought on “Студенти РАФ-а шампиони Националног такмичења из сајбер безбедности – Serbian Cybersecurity Challenge”

Comments are closed.