Ekipa Računarskog fakulteta osvojila je prvu nagradu na finalu ovogodišnjeg Nacionalnog takmičenja iz bezbednosti računarskih sistema i mreža – Serbian Cybersecurity Challenge (SCC2022). Tim RAF1 (Recover All Flags) je odneo apsolutnu pobedu sa rešenih 15/15 izazova u konkurenciji 16 timova, odnosno, 73 učesnika iz 18 srednjih škola i fakulteta. Takmičenje je održano 28. septembra 2022. godine u Beogradu, a učestvovala su još dva tima Računarskog fakulteta.

Pobedničku ekipu RAF1 (Recover All Flags) čine studenti Računarskih nauka:

Pavle Sekešan, student prve godine,
Vojin Golubović, student druge godine,
Aleksandar Jovanović, student druge godine,
Jovan Pavlović, apsolvent,
Mihajlo Krsmanović, apsolvent.

Ekipu Storm Guardians čine studenti Računarskog fakulteta Milan Jovanović, Đorđe Živković, Marko Živanović, kao i učenici Računarske gimnazije Konstantin Begović i Igor Romanić. Članovi ekipe RAF3 (Teletabinatori) su Mateja Jovanović, Dušan Bulajić, Filip Petrović Čačić i Sofija Teofilović.

1 thought on “Studenti RAF-a šampioni Nacionalnog takmičenja iz sajber bezbednosti – Serbian Cybersecurity Challenge”

Comments are closed.