Letnja škola u Rumuniji

Student RAF-a Petar Ratković i asistent Petar Prvulović, u okviru Erazmus+ projekta mobilnosti, učestvovali su od 18. do 22. septembra u letnjoj školi u Rumuniji, u organizaciji Fakulteta inženjerskih nauka Univerziteta Babeš-Boljaj u Rešici.

Letnja škola je pored onlajn komponente obuhuvatila i radnu posetu Fakultetu na kojoj su učesnici kroz laboratorijski rad produbili svoje znanje u domenu digitalne obrade signala.

Kroz sastanke nastavnika sa kolegama i upravom Fakulteta otvoren je put za buduću saradnju naša dva fakulteta i stvoreni vredni kontakti sa drugim fakultetima koji su učestvovali u letnjoj školi.

Finansirano sredstvima Evropske unije. Izražena stanovišta predstavljaju isključivo stanovišta autora i ne odražavaju nužno stavove Evropske unije ili Fondacije Tempus. Ni pod kojim uslovima se Evropska unija ni davalac namenskih bespovratnih sredstava ne mogu smatrati odgovornima za njihovu sadržinu.