Одржана додела диплома и промоција докторанта на РАФ-у

Свечаност промоције доктораната и доделе диплома студентима Рачунарског факултета одржана је у петак, 8. децембра 2023. у Прес центру УНС-а. Имали смо част да промовишемо доктора наука Рачунарског факултета Далибора Ристића. У протеклих 6 месеци на Рачунарском факултету студије је завришило је 78 студената и то 55 студената основне академске студије, 12 студената струковне студије, 10 мастер и 1 докторске студије.

Додели су присуствовали представници компаније ТX Services са којом факулет успешно сарађује. Компанија ТX Services, огранак највеће швајцарске медијске куће ТX Group, препознала је квалитет и потенцијал наших студената и одлучила да додели новчане награде (у износу по 1.250 евра) за двоје студената РАФ-а, а награде је уручила директорка компаније Јелена Петровић. Награђене студенткиње су Андријана Јеремић и Јефимија Најдић.

На додели диплома истакнути су и награђени најбољи студенти по студијским програмима. На студијском програму Рачунарске науке студент генерације је Јефимија Најдић, на Рачунарском инжењерству Лав Леон Худак, на Мулитимедијалном дизајну Исидора Самохин, док је студент генерације на студијском програму Информационе технологије Немања Петровић. Похваљени и награђени су и студенти који су у претходном периоду остварили запажене резултате кроз учешће на такмичењима и секцијама. Фотографије са доделе диплома можете погледати овде.

Дипломе су добили следећи дипломирани студенти основних академских, основних струковних, мастер и докторских студија:

ОСНОВНЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ

Никола Митровић