Održana dodela diploma i promocija doktoranta na RAF-u

Svečanost promocije doktoranata i dodele diploma studentima Računarskog fakulteta održana je u petak, 8. decembra 2023. u Pres centru UNS-a. Imali smo čast da promovišemo doktora nauka Računarskog fakulteta Dalibora Ristića. U proteklih 6 meseci na Računarskom fakultetu studije je zavrišilo je 78 studenata i to 55 studenata osnovne akademske studije, 12 studenata strukovne studije, 10 master i 1 doktorske studije.

Dodeli su prisustvovali predstavnici kompanije TX Services sa kojom fakulet uspešno sarađuje. Kompanija TX Services, ogranak najveće švajcarske medijske kuće TX Group, prepoznala je kvalitet i potencijal naših studenata i odlučila da dodeli novčane nagrade (u iznosu po 1.250 evra) za dvoje studenata RAF-a, a nagrade je uručila direktorka kompanije Jelena Petrović. Nagrađene studentkinje su Andrijana Jeremić i Jefimija Najdić.

Na dodeli diploma istaknuti su i nagrađeni najbolji studenti po studijskim programima. Na studijskom programu Računarske nauke student generacije je Jefimija Najdić, na Računarskom inženjerstvu Lav Leon Hudak, na Mulitimedijalnom dizajnu Isidora Samohin, dok je student generacije na studijskom programu Informacione tehnologije Nemanja Petrović. Pohvaljeni i nagrađeni su i studenti koji su u prethodnom periodu ostvarili zapažene rezultate kroz učešće na takmičenjima i sekcijama. Fotografije sa dodele diploma možete pogledati ovde.

Diplome su dobili sledeći diplomirani studenti osnovnih akademskih, osnovnih strukovnih, master i doktorskih studija:

OSNOVNE AKADEMSKE STUDIJE

Nikola Mitrović