Asistent Petar Prvulović na razmeni nastavnika u Hrvatskoj

Asistent Računarskog fakulteta Petar Prvulović, u okviru Erazmus+ projekta mobilnosti, gostovao je u periodu od 6. do 10. maja na Strojarskom fakultetu Sveučilišta u Slavonskom Brodu gde su ga ugostile kolege Mario Holik i Antun Barac. Tokom posete održao je kurs na temu programiranja u Python-u studentima master studija. Pored nastave, kroz sastanke sa kolegenicama i kolegama stvorena je platforma za buduću saradnju sa Računarskim fakultetom.

Finansirano sredstvima Evropske unije. Izražena stanovišta predstavljaju isključivo stanovišta autora i ne odražavaju nužno stavove Evropske unije ili Fondacije Tempus. Ni pod kojim uslovima se Evropska unija ni davalac namenskih bespovratnih sredstava ne mogu smatrati odgovornima za njihovu sadržinu.