РАФ трећи из информатике и четврти из математике на Електријади 2024

Такмичења из информатике и математике на Електријади, која се ове године одржава од 14. до 18. маја у Требињу, завршила су се запаженим резултатима студената Рачунарског факулета.

Наша екипа РАФ1, у конкуренцији 12 тимова са електротехничких и рачунарских факултета из региона (Босна и Херцеговина, Црна Гора и Србија), освојила је треће место на такмичењу из информатике, док су прва два места заузеле екипе са Електротехничког факултета у Београду.

Индивидуално, на такмичењу из информатике у конкуренцији 32 такмичара запажене резултате остварили су студенти:

Арсен Арсеновић – 2. место (РАФ1)

Михаило Трајковић – 10. место (РАФ1)

Немања Радовановић – 11. место (РАФ2)

ТАБЕЛА Информатика

На такмичењу из математике1 екипа РАФ-а заузела је четврту позицију у конкуренцији 7 тимова, док су се индивидуално истакли студенти Владимир Игњатијевић који је заузео четврто место и Александар Вишњић који је заузео девето место.

ТАБЕЛА Математика1

Честитамо нашим студентима на свим успесима!