„RAF Open Tour“ – обиласци школа

У току ове недеље, екипа Рачунарског факултета обишла је још три школе у Србији у наставку турнеје „RAF Open Tour“ . У уторак смо били гости Крушевачке гимназије, а у среду Јагодинске гимназије и Машинско-електротехничке школе из Параћина, са којом је потписан протокол о сарадњи. Током прошле недеље, посетили смо ђаке Земунске гимназије и ЕТШ „Раде Кончар“ из Beogradа.

Поред основних информација о факултету и упису, одржано је стручно предавање о рачунарским и мобилним мрежама, а заинтересовани ученици су упознати са семинаром за средњошколце који ће RAF и ове године организовати у сарадњи са Техничком школом „Никола Тесла“ из Шида. Школским библиотекама поклоњен је комплет рачунарске литературе, а своје примерке добили су и најактивнији ученици на презентацији.

1654-raf-open-tour-obilasci-skola