Predstavljanje RAF-a na Sajmu knjiga 2018

Na 63. međunarodnom Sajmu knjiga, koji je održan od 21. do 28. oktobra na Beogradskom sajmu predstavio se i Računarski fakultet. Maturanti su imali prilike da saznaju sve informacije o upisu na fakultet i prijemnom ispitu, osnovnim akademskim i strukovnim studijama, master i doktorskim studijama, kao i nastavnom kadru i stipendijama. Posetioci su na štandu Računarskog fakulteta imali prilike da kupe neka od izdanja stručne kompjuterske literature izdavača CET.
Veliku pažnju srednjoškolaca privuklo je testiranje za učešće na informatičkom seminaru RAF IT days, a mogli su i da čuju više o informatičkom takmičenju za srednjoškolce RAF Challenge.
Prisutni studenti su zainteresovanim posetiocima prenosili svoja iskustva o studiranju na RAF-u.
Atmosferu sa ovogodišnjeg Sajma knjiga prenosimo putem fotografija.

5082-predstavljanje-raf-a-na-sajmu-knjiga-2018