Почело објављивање потенцијалних учесника семинара

border=Тестирање за „RAF IT Days 2017“ увелико траје од 16. новембра 2016, а трајаће до 20. марта 2017. године. Семинар је намењен ученицима средњих школа, а одржаће се у просторијама Рачунарског факултета од 31. марта до 3. априла 2017. године. Одабир учесника семинара (око 40 средњошколаца) врши се онлајн тестирањем. Рачунарски факултет ће се потрудити да свима који немају смештај у Београду обезбеде исти.

На страници „Потенцијални учесници 2017“ почело је објављивање потенцијалних учесника, односно учесника који су се успешно регистровали (оставили своје контакт податке) и одрадили тест. Резултати теста неће бити објављивани, а коначан списак учесника биће познат најкасније до 23. марта 2017. године.

4250-pocelo-objavljivanje-potencijalnih-ucesnika-seminara